OFERTA

Korepetycje indywidualne z języka polskiego (on-line oraz stacjonarne w Krakowie)

Zajęcia przygotowywane są zgodnie z indywidualnymi potrzebami i możliwościami uczniów. Opierają się na Podstawie programowej i rozkładach materiału dla poszczególnych klas. Układ treści do egzaminu maturalnego jest chronologiczny z podziałem na epoki literackie, ale z uwzględnieniem współczesnych kontekstów kulturowych i literackich. Spotkania odbywają się we wspólnie uzgodnionym terminie. Treści językoznawcze i literackie łączone są z doskonaleniem warsztatu pisarskiego z zastosowaniem metody analizy i twórczego naśladowania wzoru. Przygotowują do matury, egzaminu ósmoklasisty, egzaminów na studiach humanistycznych, czemu sprzyja praca z odpowiednimi arkuszami i tekstami literackimi.

Kursy maturalne i dla ósmoklasistów

Kursy języka polskiego to propozycja stacjonarnego spotkania z literaturą w historycznej kamienicy na ul. Wiślnej 12 w samym sercu Krakowa. Kursy maturalne prowadzone są na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Przygotowywane w oparciu o Podstawę programową i informatory CKE. Cena kursu zawiera korektę prac pisemnych naszych uczniów. Prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, doktorantów literaturoznawstwa i zaproszonych gości związanych ze światem literatury.

Terapia logopedyczna

Konsultacje logopedyczne i terapia mowy dzieci z wadami wymowy, afazją, spektrum autyzmu i innymi trudnościami. Zajęcia prowadzone są w domach małych Pacjentów na terenie całego Krakowa i Gniezna przez czynnych logopedów, pracujących w szkołach i w przedszkolu terapeutycznym. Zajęcia przygotowywane są indywidualnie, prowadzone w oparciu o różne metody logopedyczne, w ciepłej atmosferze, z dbałością o ciekawe pomoce dydaktyczne. Dojazd nie jest dodatkowo płatny na terenie miasta.

Polski dla obcokrajowców /Polish for foreigners/

We invite you to interesting lessons of the Polish language as a foreign! The offer includes: vocabulary (we prepare the matterials according to yours needs and interests), learning grammar, creating texts, elements of culture studies. Lessons in the center of Kraków and on-line.

Приглашаю вас на интересные занятия польского языка и узнать о нём больше. Предложение включает в себя: словарный запас (я готовлю материалы в соответствии с вашими потребностями и интересами), изучение грамматики, создание текстов, элементов культурологии. уроки в центре Кракова и онлайн.

KOREKTA TEKSTU

Wykonujemy korekty tekstów naukowych, artykułów publicystycznych oraz użytkowych. Korekta obejmuje wszelkie kwestie stylistyczne, poprawność zapisu pod względem ortograficznym i interpunkcyjnym, formatowanie tekstu (także w przypisach i bibliografii). Z sukcesami poprawiłyśmy setki prac różnego rodzaju. Terminy realizacji umawiane są indywidualnie. Można także rezerwować terminy późniejsze.